אודות האגודה

אגודת הסטודנטים היא הגוף המייצג את כלל הסטודנטיות והסטודנטים בקמפוס, חותרת לקידום מטרות הסטודנטים מול הנהלת המכון ופועלת לרווחת הסטודנטים והסטודנטיות בתחומים שונים. האגודה פועלת למען כל הסטודנטים בשוויון ובמסירות ומטרתה לסייע במישור האקדמי, החברתי והתרבותי.

האגודה פועלת למען שוויון זכויות מלא לכל סטודנט וסטודנטית תוך קיום חופש הביטוי וייצוג הסטודנטים אל מול כל רשות או אדם. האגודה תפעל למען רווחת הסטודנטים תוך שמירת האינטרסים החברתיים, האקדמיים, הכלכליים והציבוריים שלהם.

האגודה מקדמת את זכויותיהם של כל הסטודנטים הלומדים במכון הטכנולוגי חולון, ובמיוחד פועלת לרווחתם של סטודנטים חברי אגודה על מנת לשפר את החוויה וההוויה הסטודנטיאלית בקמפוס. חברות באגודת הסטודנטים מקנה את הזכות להשתמש בשירותי האגודה, ומזכה בהנחות והטבות שונות בהצגת כרטיס סטודנט בתוקף לשנה הנוכחית.

אנו מזמינים אתכם את כל הסטודנטים והסטודנטיות להצטרף למשפחת האגודה, להשתלב בפעילות, להתנדב וליהנות מהפעילויות והשירותים.

אנו כאן לכל שאלה, בקשה ויוזמה, מוזמנים ליצור איתנו קשר במדיות החברתיות או לבוא לבקר אותנו במועדון ובמשרדים בבניין 5.

מבנה האגודה

חברי אגודה: סטודנטים שמשלמים דמי חברות באגודה נקראים חברי אגודה והם זכאים להטבות ולהנחות.


חברי מועצה: כל חבר/ת אגודה יכול/ה לבחור ולהיבחר לייצג את מסלול הלימודים שלהם במועצה. חברי המועצה מתנדבים לתפקיד ונבחרים בבחירות דמוקרטיות המתקיימות אחת לשנה. תפקיד הנציגים כולל התווית מדיניות האגודה ויעדיה השנתיים, קביעת תקציב האגודה, ביקורת אחת פעילות הנהלת האגודה ועובדיה, וקיום דיונים בהתאם לנושאים העומדים על סדר היום. הנציגים פועלים לטובת שכבת הלימודים שלהם ברמה החברתית והאקדמית, משמשים נציגים מול המרצים, הפקולטה והנהלת המכון, ומשתתפים בתהליכי קבלת החלטות באגודה.

הוועד המנהל: שלושה מתנדבים הנבחרים מתוך המועצה, ואחראים לפקח על התנהלות תקינה של האגודה וההנהלה, ליזום ולנהל ישיבות מועצה על פי תקנון האגודה.

ועדת מכרזים: חברי ועדת מכרזים הם נציגי מועצה מתנדבים אשר אחראים על בחירת ספקים והעסקת עובדים באופן תקין, יעיל וחסכוני, תוך שמירה על תקציב האגודה.

עובדי אגודה: האגודה מעסיקה סטודנטים בשכר בתפקידים מקצועיים לטובת התנהלותה היומיומית.