הנהלת האגודה

מועצת האגודה בוחרת מתוכה אחת לשנה חמישה חברי מועצה שינהיגו את האגודה ויהיו אחראים למימוש חזונה ולתפקודה ביומיום. חברי ההנהלה אחראים ליישום החלטות המועצה ולקידום נושאים אקדמיים, חברתיים ואחרים.

סטודנט להנדסה תעשייה וניהול, שנה ד’.

אחראי על ניהול יומיומי של חברי ההנהלה ועל אופן ביצוע תפקידם, אחראי על ניהול ישיבות ולניהול פרוטוקול, משמש נציג האגודה בהתאחדות הסטודנטים הארצית, וכן מייצג את האגודה בפני גופים בתוך המכון ומחוצה לו.

סטודנטית להנדסה תעשייה וניהול, שנה ג’.

ממלא מקום היו”ר, אחראית על תפקוד על המדורים השונים באגודה וכן על כלל הסכמי וחוזיי העמותה. אחראית על בניית התקציב ויישומו וכן על הניהול השוטף של כלל הנושאים הכספיים של האגודה.

מני בנין רמד אקדמיה

מני בנין

רמ"ד אקדמיה

בוגר מדעי המחשב

אחראי על טיפול בעיות אקדמיות פרטניות וקבוצתיות מול המרצים והמכון, ייצוג בוועדת משמעת מוסדית, ייצוג בוועדות הוראה מוסדיות ופקולטיות, הפקת מחברות סיכום שיעורים, בקשות לתגבורים, מבחנים ומועדים מיוחדים, ארגון מרתונים לקראת בחינות, זכויות הסטודנטים וזכויות משרתי המלואים וארגון של קורסי העשרה בתחומים שונים.

עידן והב

רמ"ד תרבות

סטודנט למדעי המחשב, שנה ב’.

אחראי על הפקת אירועי תרבות בקמפוס ומחוץ לקמפוס, מסיבות, טקסים והרצאות חוץ. המדור מארגן אירועים חברתיים ותרבותיים כגון: הפנינג ומסיבת פתיחת שנה, אירועי תרבות בחנוכה, מסיבת פורים, יום הסטודנט ועוד.

ניר פלגי רמד יחצ

ניר פלגי

רמ"ד יח"צ

סטודנטית לעיצוב תקשורת חזותית, שנה ב’.

אחראית על תחום יחסי הציבור באגודה על ידי פעילויות שונות: דוברות, מיתוג ופרסום, טיפוח קשרי חוץ, עדכון וניהול המדיות החברתיות ואתר האגודה ותיעוד הפעילויות השונות של האגודה.