על האגודה

נעים להכיר אגודת הסטודנטים

אודות האגודה

אגודת הסטודנטים היא הגוף המייצג את כלל הסטודנטיות והסטודנטים בקמפוס. האגודה פועלת למען כל הסטודנטים בשוויון ובמסירות ומטרתה לסייע במישור האקדמי, החברתי והתרבותי.
 

חזון האגודה

האגודה תפעל למען שוויון זכויות מלא לכל סטודנט תוך קיום חופש הביטו וייצוג הסטודנטים אל מול כל רשות או אדם. האגודה תפעל למען רווחת הסטודנטים תוך שמירת האינטרסים החברתיים, האקדמים, הכלכליים והציבוריים שלהם.
 

מטרות האגודה

  • קידום האינטרסים של הסטודנטים במכון
  • ייצוג הסטודנטים בכלל ההיבטים האקדמיים
  • קיום שירותי עזר למען חברי האגודה
  • פיתוח אירועי תרבות ופנאי
  • ייצוג האגודה מול גופים סטודנטיאליים בארץ ובעולם

חברות באגודת הסטודנטים מקנה את הזכות להשתמש בשירותי האגודה,
הנחות והטבות שונות בהצגת כרטיס סטודנט בתוקף לשנה הנוכחית של האגודה

הרכב האגודה

חבר אגודה

כל סטודנט מן המניין, אשר שילם דמי חברות וביקש להצטרף כחבר אגודה.

מועצה

מורכבת מציגי כתות (שכבות), המתנדבים לתפקיד ונבחרים בבחירות דמוקרטיות המתקיימות אחת לשנה. תפקידי המועצה כוללים התווית מדיניות האגודה ויעדיה השנתיים, קביעת תקציב האגודה, ביקורת אחר פעילות האגודה וקיום דיונים בהתאם לנושאים העומדים על סדר היום.

על ההנהלה: הנציגים שלכם במועצה

מדורי האגודה ובעלי התפקידים:

יושב ראש: יוסי חן aguda10yor@gmail.com
סטודנט להנדסת תעשייה וניהול שנה ב’. יו"ר האגודה. אחראי על פעולות חברי ההנהלה ועל אופן ביצוע תפקידי ההנהלה, אחראי לניהול ישיבות ולניהול פרוטוקול, אחראי לניהול ישיבות ולניהול פרוטוקול, ישמש נציג העמותה בהתאחדות הסטודנטים הארצית, וכן ייצג את האגודה בפני גופים בתוך המכון ומחוצה לו.

סגן יושב ראש
טל אביגד

סגן יושב ראש: טל אביגד aguda10sior@gmail.com
סטודנט למדעי המחשב שנה ב’. ממלא מקום היו"ר, אחראי על תפקוד על המדורים השונים באגודה וכן על כלל הסכמי וחוזיי העמותה. אחראי על בניית התקציב ויישומו וכן על הניהול השוטף של כלל הנושאים הכספיים של האגודה.

מדור אקדמיה: נדב לוי aguda10ak@gmail.com
סטודנט למדעי המחשב שנה ג'. אחראי על טיפול בעיות אקדמיות אקדמיות פרטניות וקבוצתיות מול המרצים והמכון, ייצוג בוועדת משמעת מוסדית, ייצוג בוועדות הוראה מוסדיות ופקולטיות, הפקת מחברות סיכום שיעורים, בקשות לתגבורים, מבחנים ומועדים מיוחדים, ארגון מרתונים לקראת בחינות, זכויות הסטודנטים וזכויות משרתי המלואים וארגון של קורסי העשרה בתחומים שונים.

רמ"ד יחסי ציבור ודוברות
כרמל לוי

ראשת מדור יחסי ציבור ושיווק: כרמל לוי aguda10pr@gmail.com
סטודנטית לתקשורת חזותית שנה ב’. אחראית על תחום יחסי הציבור באגודה על ידי פעילויות שונות: דוברות, מיתוג ופרסום, טיפוח קשרי חוץ, עדכון וניהול המדיות החברתיות ואתר האגודה ותיעוד הפעילויות השונות של האגודה.

רמ"ד תרבות
תומר לזרוביץ

ראש מדור תרבות: תומר לזרוביץ aguda10tarbut@gmail.com
סטודנט למדעי המחשב שנה א’. אחראי על הפקת אירועי תרבות בקמפוס ומחוץ לקמפוס, מסיבות, טקסים והרצאות חוץ. המדור מארגן אירועים חברתיים ותרבותיים כגון: הפנינג ומסיבת פתיחת שנה, אירועי תרבות בחנוכה, מסיבת פורים, יום הסטודנט ועוד.

מלווים אתכם מההתחלה ועד סוף התואר!