שאלות ותשובות

לפני תקופת המרתונים

לפני פתיחת ההרשמה למרתונים, נפרסם באתר רשימת מרתונים שעתידים להיפתח, מועדיהם ושם המתרגל/ת. שימו לב שעשויים להיות שינויים.

אם מועדי המרתון מתנגשים עם שיעור חזרה למבחן או מבחן אחר (שאינו בקורס חוזר), ניתן לפנות לרכז מרתונים במייל aguda10rak@gmail.com, והוא יצור קשר עם המתרגל/ת על מנת לנסות לשנות את השעות. אם השעות אינן נוחות מסיבות אישיות או בגלל קורס חוזר, לצערנו לא נוכל לעשות שינוי במרתון.

השעות והמיקומים הסופיים יופיעו באתר האגודה בעמוד המרתונים. שיבוץ הכיתות עשוי להתעדכן עד 24 שעות לפני פתיחת המרתון, באחריות הסטודנט/ית להיכנס לאתר ולבדוק אם יש עדכון מיקום.

הרשמה למרתונים

סטודנטים חברי אגודה יכולים להירשם למרתונים דרך האתר. ההתחברות תיעשה באמצעות הקלדת מספר תעודת זהות.

יש להתחבר לאתר האגודה באמצעות הקשת מספר תעודת זהות. אם הצלחת להתחבר ולצפות ברשימת המרתונים – יהיה ניתן להירשם למרתון לאחר פתיחת ההרשמה.

אם לא הצלחת להתחבר, יש לשלוח מייל למזכירות עם מספר ת.ז, מס' טלפון וצילום מסך מעמדת המידע של התשלומים הנלווים. aguda10@gmail.com

יש להיכנס לעמוד מרתונים באתר באגודה > להתחבר עם מספר תעודת הזהות שלך > לבחור מרתון מבוקש > לשלם באמצעות כרטיס אשראי.

לאחר ההרשמה ישלח מייל לכתובת המייל שהזנת במעמד ההרשמה. אם לא קיבלת מייל, כדאי לבדוק אם הגיע לספאם.
אם השלמת את תהליך ההרשמה ולא קיבלת מייל, לפנות לרכז/ת המרתונים: aguda10rak@gmail.com

אם המרתון מלא, תהיה אפשרות באתר להירשם לרשימת ההמתנה. אם יתפנה מקום, רכז אקדמיה יצור קשר עם הסטודנטים על פי סדר הרישום לרשימת ההמתנה. מי שיצרו איתו קשר צריך לבצע את התשלום במסגרת הזמנים שיגדיר רכז אקדמיה, אם לא יתבצע תשלום המקום ברשימת ההמתנה יעבור לסטודנט/ית הבא/ה בתור.

אם אינך חבר/ת אגודה, לא תוכל/י להירשם למרתון דרך האתר.

אם הנך חבר/ת אגודה ובכל זאת לא הצלחת להיכנס לעמוד מרתונים, יש לשלוח מייל למזכירות עם שם מלא, מספר ת.ז, כתובת אימייל ומס' טלפון. aguda10@gmail.com

סטודנטים שאינם חברי אגודה יוכלו להירשם למרתון על בסיס מקום פנוי דרך המזכירות, בעלות של 450 ש"ח.

אם יתפנה מקום במרתון, רכז אקדמיה יצור קשר עם הסטודנטים על פי סדר הרישום לרשימת ההמתנה. אם יצרו איתך קשר צריך לבצע את התשלום במסגרת הזמנים שיגדיר רכז אקדמיה, אם לא יתבצע תשלום המקום ברשימת ההמתנה יעבור לסטודנט/ית הבא/ה בתור.

אם לא יתפנה מקום במרתון, רכז אקדמיה לא יצור קשר עם הרשומים ברשימת ההמתנה.

ניתן להירשם למרתונים דרך האתר באמצעות כרטיס אשראי בלבד. לא ניתן לשלם עם כרטיס דיירקט.

אם הצלחת להתחבר אבל לא הצלחת להשלים את תהליך ההרשמה בגלל בעיה טכנית, יש לעשות צילום מסך ולשלוח במייל ל-aguda10web@gmail.com בצירוף שם מלא, ת.ז ומספר טלפון.

יש לפנות במייל לרכז מרתונים aguda10rak@gmail.com ויבוצע זיכוי על הסכום המלא תוך כמה ימים (על פי נוהל ביטולים, עם הודעה מוקדמת של לפחות מ-72  שעות לפני שהתחיל המרתון).
בינתיים אם יש מרתון אחר שברצונך להירשם אליו – חשוב להירשם כדי להבטיח את מקומך.

במהלך תקופת מרתונים

צריכים להירשם לפחות 10 סטודנטים כדי שמרתון יפתח. במקרים מיוחדים ייתכן שתהיה מכסה נמוכה יותר.

לא. אם יש בעיה מיוחדת ניתן לפנות לרכז/ת מרתונים aguda10rak@gmail.com אך בכל מקרה אין להיכנס למרתון שלא נרשמתם אליו ושילמתם.

לא. הרישום למרתון הינו אישי והמקום אינו ניתן להעברה לחברים. במהלך המרתון יבדקו שמות ומי שאינו רשום יאלץ לצאת מהמרתון.

לא ניתן לשלם על חצי מרתון.

לא, ההרשמה אישית בלבד ועל פי תעודת זהות. לא ניתן להירשם למרתון עם תעודת זהות של סטודנט/ית X ולהחליף מקום עם סטודנט/ית Y.

החזרים כספיים

  • במקרה של חיוב כפול על אותו מרתון בעקבות תקלה בסליקת כרטיס האשראי, יינתן החזר מלא. יש לשלוח מייל לרכזת אקדמיה עם הפרטים הבאים: שם מלא, מספר תעודת זהות, שם המרתון ומספר אישור תשלום שכתוב במייל, צילום פירוט כרטיס אשראי עם החיוב הכפול (רק את השורות הרלוונטיות).
  • מי שביטל הרשמה למרתון לפחות 72 שעות לפני תחילתו, יהיה זכאי להחזר כספי בניכוי דמי ביטול של 10 שקלים. מי שביטל הרשמה פחות מ-72 שעות לפני פתיחת מרתון לא יהיה זכאי להחזר.
  • במקרה של ביטול מרתון על ידי האגודה יינתן החזר מלא.

ההחזרים מתבצעים באופן מרוכז בסוף עונת המרתונים, כלומר במהלך תקופת מועדי ב'. ההחזר מתבצע ע"י מזכירות האגודה לאשראי ממנו שילמת על המרתון. במקרה הצורך יצרו עמך קשר מהמזכירות.

פתיחת מרתון חדש

יש לפנות לרכז אקדמיה במייל: aguda10rak@gmail.com אם יהיו לפחות עשרה סטודנטים המעוניינים בפתיחת המרתון, אנחנו נעשה מאמצים למצוא מתרגל ולפתוח אותו.

לא, אנחנו נפרסם את פתיחתו של המרתון החדש ואת מועד פתיחת ההרשמה אליו. ההרשמה תהיה פתוחה לכלל הסטודנטים ללא קדימות לסטודנט/ית מסוימ/ת.

אנא קראו את תקנון המרתונים טרם הרשמתכם למרתון.

אם יש לכם שאלה שאין עליה מענה בשאלות ותשובות, מוזמנים ליצור קשר עם מדור אקדמיה:
רכז מרתונים: aguda10rak@gmail.com
רמ”ד אקדמיה: aguda10ak@gmail.com